Slican CTS-220.CL

Telefon systemowy do sekretariatu lub recepcji z dużym czytelnym wyświetlaczem oraz przyciskami BLF, które zapewniają natychmiastowy podgląd stanu wybranych abonentów centrali. Współpracuje  z centralami Slican NCP, IPL-256, IPM-032, IPU-014.

    

Profil telefonu jest tworzony i przechowywany w pamięci centrali Slican – dzięki czemu z telefonu można korzystać natychmiast po włączeniu go do sieci, bez skomplikowanego i czasochłonnego programowania.

Doskonała jakość dźwięku i prostota obsługi czynią ten telefon sprawnym narzędziem do codziennej pracy. Programowalne przyciski BLF pozwalają na indywidualne kreowanie funkcji, usług, czy też tworzenie listy podręcznych kontaktów.

Telefon doskonale prezentuje się na biurku. Lekka i ergonomiczna słuchawka oraz optymalnej długości przewód słuchawkowy czynią go wygodnym narzędziem w codziennej pracy. CTS-220.CL umożliwia pracę z przewodowym zestawem słuchawkowym lub w trybie głośnomówiącym.

UWAGA:

  • Telefony CTS-220.CL współpracują z centralami NCP od wersji fw. 1.06, natomiast z IPL, IPM, IPU, MAC, CCT od wersji fw. 6.50.
Zadzwoń