Slican CTS-220.IP

Telefon systemowy IP z WiFi. Doskonale sprawdzi się w biurze, recepcji czy hotelu. Wystarczy podłączyć telefon do sieci LAN przedsiębiorstwa lub w dowolnym innym miejscu z dostępem do Internetu. Przyciski BLF zapewniają natychmiastowy podgląd stanu wybranych abonentów centrali.

     

Profil telefonu jest tworzony i przechowywany w pamięci centrali Slican – dzięki czemu z telefonu można korzystać natychmiast po włączeniu go do sieci, bez skomplikowanego i czasochłonnego programowania.

Doskonała jakość dźwięku i prostota obsługi czynią ten telefon sprawnym narzędziem do codziennej pracy. Programowalne przyciski BLF pozwalają na indywidualne kreowanie funkcji, usług, czy też tworzenie listy podręcznych kontaktów.

Telefon doskonale prezentuje się na biurku. Lekka i ergonomiczna słuchawka oraz optymalnej długości przewód słuchawkowy czynią go niezastąpionym partnerem w codziennej pracy. CTS-220.IP umożliwia pracę z przewodowym zestawem słuchawkowym w trybie głośnomówiącym.

UWAGA:

  • Telefony CTS-220.IP współpracują z centralami NCP od wersji fw. 1.06, natomiast z IPL, IPM, IPU, IPS , MAC, CCT od wersji fw. 6.50.
  • Moduł WiFi obsługiwany jest od wersji firmware centrali 1.12 NCP i 6.54 IPx, MAC, CCT
Zadzwoń