Slican CTS-330.CL

Telefon systemowy dla firm oczekujących wysokiej jakości telefonu w połączeniu z jego możliwościami. Dotykowy wyświetlacz i 19 przycisków BLF pozwala na efektywne zarządzanie połączeniami i kontaktami. Doskonale sprawdzi się w sekretariacie czy recepcji. Współpracuje  z centralami Slican NCP, IPL-256, IPM-032, IPU-014.

    

Profil telefonu jest tworzony i przechowywany w pamięci centrali Slican. Telefon CTS-330.CL wyposażony jest w wysokiej jakości kolorowy, dotykowy ekran zapewniający doskonałą czytelność w różnych warunkach oświetlenia. Z telefonu można korzystać natychmiast po włączeniu go do sieci, bez skomplikowanego i czasochłonnego programowania.

Doskonała jakość dźwięku i prostota obsługi czynią ten telefon sprawnym narzędziem do codziennej pracy. Programowalne przyciski dotykowe i klasyczne BLF pozwalają na indywidualne kreowanie funkcji, usług, czy też tworzenie listy podręcznych kontaktów. Telefon doskonale prezentuje się na biurku.

Lekka i ergonomiczna słuchawka oraz optymalnej długości przewód słuchawkowy czynią go doskonałym narzędziem w codziennej pracy. CTS-330.CL umożliwia pracę z zestawem słuchawkowym lub w trybie głośnomówiącym

Zadzwoń