Telefony systemowe

Slican CTS-330.CL

Telefon systemowy dla firm oczekujących wysokiej jakości telefonu w połączeniu z jego możliwościami. Dotykowy wyświetlacz i 19 przycisków BLF pozwala na efektywne zarządzanie połączeniami i kontaktami. Doskonale sprawdzi się w sekretariacie czy recepcji. Współpracuje  z centralami Slican IPL-256, IPU-014.

Slican CTS-220.CL

Telefon systemowy do sekretariatu lub recepcji z dużym czytelnym wyświetlaczem oraz przyciskami BLF, które zapewniają natychmiastowy podgląd stanu wybranych abonentów centrali. Współpracuje  z centralami Slican NCP, IPL-256, IPM-032, IPU-014, IPS-08.

Slican CTS-202.CL

Telefon systemowy z czytelnym wyświetlaczem, dedykowany do współpracy z centralami Slican. Wyposażony jest w 12 podświetlanych, programowalnych klawiszy funkcyjnych. Intuicyjne, przyjazne menu zapewnia wysoki komfort i efektywność pracy z centralą.

Slican CTS-102.CL

Podstawowy telefon systemowy do biura łączący wysoką jakość z niewygórowaną ceną. Dzięki swoim parametrom użytkowym zapewnia łatwą obsługę  przy jednoczesnym dostępie do użytecznych funkcji centrali. Współpracuje z centralami Slican IPL-256, IPM-032, IPU-14 i MAC-6400.

Zadzwoń